Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Формула 1
|
67
0

Стратег Формули-1: «Він відчуває, що команда вчинила несправедливо»

Берні Коллінз пояснив, чому Стролл міг відчути себе обмеженим під час шейкдауну

Стратег Формули-1: «Він відчуває, що команда вчинила несправедливо»
Getty Images/Global Images Ukraine

Колишній головний стратег Астон Мартін Берні Коллінз вважає, що Ленс Стролл міг відчути себе обмеженим через те, що під час шейкдауну в Барселоні він проїхав лише чотири кола.

Команда прибула на п’ятиденний тест сезону-2026 пізно, і на трасі почала працювати лише наприкінці четвертого дня. Стролл першим виїхав із гаража на новому боліді AMR26, але перший прогін завершився після 5 кіл.

Таким чином, Ленс Стролл завершив роботу у Барселоні раніше, а Фернандо Алонсо провів весь останній день тесту – він проїхав 61 коло, що поставило Стролла у невигідне становище перед першим триденним тестом у Бахрейні.

Коллінз упевнений, що команда знайде спосіб вирівняти кількість кіл для обох пілотів під час наступних тестів.

«Думаю, він міг відчути себе несправедливо обмеженим і хотів би проїхати більше кіл. Але коли вирішували, хто поїде першим, це була більше лотерея. Це схоже на випадок із дощовим днем – можливо, у наступних тестах вони спробують вирівняти кілометраж.

Якщо на фінальному дні в Бахрейні вийде зробити це навпаки, Стролл використає шанс, щоб не засмучуватися зараз, бо він розуміє: це просто навчання на боліді, а не обов’язкові перегони».

Оцініть матеріал
(2)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Легенда Динамо підписав контракт з топовим клубом чемпіонату Англії
Футбол | 08 лютого 2026, 07:33 4
Легенда Динамо підписав контракт з топовим клубом чемпіонату Англії

Саленко розповів, як однією ногою вже перейшов в «Тоттенгем»

Команда Ф1 оголосила амбітну ціль після найгіршого сезону в історії
Авто/мото | 07 лютого 2026, 17:07 0
Команда Ф1 оголосила амбітну ціль після найгіршого сезону в історії

Стів Нільсен сподівається, що Альпін зможе регулярно боротися за очки у верхній частині пелотону

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.