Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Формула 1
|
117
0

Керівник Макларен Ф1 назвав головного фаворита 2026 року

Зак Браун очікує, що срібні стріли будуть попереду

Керівник Макларен Ф1 назвав головного фаворита 2026 року
Getty Images/Global Images Ukraine
Один із керівників Макларен Зак Браун вважає, що Мерседес наразі слід розглядати як фаворита у боротьбі за титул Формули-1 – принаймні за підсумками шейкдауну в Барселоні. Водночас він також відзначив силу Ред Булл.

Під час тестових заїздів у Барселоні Джордж Расселл і Кімі Антонеллі разом проїхали 500 кіл за кермом нового боліда W17, і саме Мерседес задавав темп більшості сесій. Щоправда, найкращий абсолютний час у фінальний вечір показав Льюїс Хемілтон.

Мерседес ще до старту нового регламенту називали одним із головних претендентів на титул. Макларен також входить до групи лідерів, хоча команда провела неідеальні тести – Оскар Піастрі втратив частину часу на трасі через несправність паливної системи.

Браун вважає, що наразі сформувалася «велика четвірка», однак порядок сил поки що незрозумілий.

«Схоже, є велика четвірка, але важко сказати, в якому порядку, – заявив Браун.

Якби сьогодні потрібно було робити ставки у Вегасі, то Мерседес виглядав би фаворитом. Але попереду ще довгий шлях».

Оцініть матеріал
(1)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.