Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Керлінг
| Оновлено 06 лютого 2026, 15:01
651
0

Скандал у збірній Італії: керлінгістка звернулася до CAS через ОІ-2026

Анжела Ромей вказала на «кумівство»

| Оновлено 06 лютого 2026, 15:01
651
0
Скандал у збірній Італії: керлінгістка звернулася до CAS через ОІ-2026
Instagram. Анжела Ромей

Італійська керлінгістка Анжела Ромей звернулася до спортивного арбітражного суду (CAS) із заявою проти Італійської федерації льодових видів спорту.

Досвідчена гравчиня не потрапила до складу збірної Італії з керлінгу на домашні Олімпійські ігри 2026, що стало причиною заяви Анжели.

Ромей у письмі ствердила, що вона не стала учасницею ОІ-2026 через «кумівство» в збірній: її місце в національній команді посіла донька технічного директора – Ребекка Маріані.

«Анжела також оскаржує рішення WCF від 2 лютого 2026 року, в якому було відхилено прохання спортсменки щодо розслідування інциденту, оскільки цим повинна була займатися федерація льодових видів спорту Італії», – йдеться в заяві CAS.

Протягом кар'єри Ромей брала участь у шести чемпіонатах світу та дев'яти чемпіонатах Європи. Разом з партнерками по збірній Анжела вигравала срібло ЧЄ-2023 та бронзу ЧЄ-2017.

У сезонах 2015/16 та 2016/17 Ромей була капітаном збірної Італії.

Оцініть матеріал
(6)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.