Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Інші новини
|
86
0

Визначено перших півфіналістів Кубка України з волейболу серед жінок

Балта та Добродій пройшли до наступної стадії

Визначено перших півфіналістів Кубка України з волейболу серед жінок
YouTube

У суботу, 24 січня, були зіграні перші поєдинки стадії 1/4 фіналу Кубка України з волейболу серед жіночих команд. За підсумками ігрового дня було сформовано частину сітки півфіналу.

У першому матчі зустрілися «Добродій» та «Університет‑ШВСМ». Вінничанки контролювали гру від старту до кінця, а найрезультативнішою стала Валерія Якушева – 17 очок. У гостей по 8 набрали Діана Підтикана та Софія Тимошенко.

«Добродій» (Вінниця) – «Університет‑ШВСМ» (Чернігів) – 3:0 (25:10, 25:16, 25:11)

На Одещині учасника наступної стадії визначали «Балта» і «Нафтуся». Чинні володарки Кубка не дали гостям шансів на рівну гру. Найрезультативнішою була Марина Мірчева – 20 очок. У «Нафтусі» найкраще зіграла Катерина Зотова (11 очок).

«Балта» – «Нафтуся» (Трускавець) – 3:0 (25:21, 25:15, 25:14)

Таким чином, «Добродій» та «Балта» офіційно пройшли до півфіналу Кубка України-2025/26. Наступні чвертьфінальні матчі відбудуться 25 січня, після яких визначаться решта учасниць півфінальної стадії.

Оцініть матеріал
(2)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.