Гераскевич – 11-й, рекорд Лавренюка. Залік Кубка світу зі скелетону 2025/26
Втретє поспіль переможцем рейтингу став Метт Вестон
Два українські скелетоністи – Владислав Гераскевич та Ярослав Лавренюк – потрапили до топ-30 загального заліку Кубка світу після завершення сезону 2025/26.
Владислав показав третій результат у кар'єрі, фінішувавши на 11-й позиції (904 бали). Лише дві Гераскевич пробивався до топ-10 по завершенню сезону Кубка світу: в 2025 році – сьоме місце та 2019-му – дев'яте.
У свою чергу Лавренюк зупинився на 22-й сходинці (360 очок) та встановив особисте досягнення – це перше потрапляння до топ-25 в кар'єрі Ярослава.
«Якщо підбивати підсумки сезону, можна було краще. У багатьох гонках трохи десь помилявся, не міг зібратися. Трохи було важко насправді, бо олімпійський сезон важко ментально дається. Деякі старти, на жаль, не вдалися так, як я собі планував. Можна було краще, це я точно знаю. Зараз повиправляв помилки, відпустив усе – ментально стало легше», – пояснив Лавренюк.
Втретє поспіль переможцем загальному заліку став британець Метт Вестон, який виграв п'ять з семи стартів сезону.
Загальний залік Кубка світу 2025/26
- 1. Метт Вестон (Велика Британія) – 1545 очок
- 2. Чжен Їн (Китай) – 1328
- 3. Маркус Ваятт (Велика Британія) – 1276
- 4. Аксель Юнг (Німеччина) – 1252
- 5. Самюель Майер (Австрія) – 1098
- 11. Владислав Гераскевич (Україна) – 904
- 22. Ярослав Лавренюк (Україна) – 360
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Аріна заявила, що обов'язково щось змінила б для миру, якби могла
Відбудеться це не раніше початку наступного сезону
