ФЕРСТАППЕН: «Перевага Ред Булл? Я не буду це пояснювати»
Нідерландець переконаний, що все стане зрозуміло, коли боліди виїдуть на трасу
Макс Ферстаппен заявив, що не звертає особливої уваги на чутки про можливу технічну перевагу деяких команд у нових силових установках Формули-1.
Нещодавно повідомлялося, що Мерседес і Ред Булл нібито знайшли спосіб додатково підвищити потужність двигуна, а інші команди прагнуть усунути цю можливу перевагу. FIA проведе зустріч із виробниками силових установок 22 січня, щоб обговорити це питання напередодні старту сезону.
За чутками, така оптимізація могла б дати близько 15 к.с., що є значним показником на старті нової ери технічних регламентів.
На запитання, чи відчуває він перевагу Ред Булла перед сезоном, Ферстаппен відповів:
«Неможливо знати. Усі намагаються робити все, що можуть, а я, особливо я сам, мушу зосередитися на керуванні болідом. Я не тут, щоб бути інженером двигуна та пояснювати всі деталі. У кінцевому підсумку це питання між FIA та виробниками двигунів. Я керую болідом і довіряю, що з нашого боку ми завжди робимо все можливе, щоб отримати максимум від двигуна».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Ротація може статися на тренерському містку чемпіона АПЛ
Підтримайте будь-яку з редакцій, отримайте фрібет і претендуйте не тільки на Airpods, але і на PS5!
