Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Формула 1
| Оновлено 12 сiчня 2026, 00:02
115
0

Повернення Дакару. Сьомий етап завершився драмою лідера

Генк Латеган втратив 10 хвилин через поломку

| Оновлено 12 сiчня 2026, 00:02
115
0
Повернення Дакару. Сьомий етап завершився драмою лідера
Getty Images/Global Images Ukraine

Сьогодні, 11 січня, відбувся 7-й етап Дакар-2026, який повернувся після одноденної перерви. Перемогу на етапі здобув пілот Ford Маттіас Екстрьом після того, як лідер перегонів Генк Латеган зазнав проблем у заключній частині етапу та втратив понад 10 хвилин.

Латеган, який до фінального контрольного пункту випереджав Екстрьома на 1 хв 46 с, мав шанси виграти етап та очолити загальний залік. Проте на дистанції 459 км між Ріядом та Ваді Ад-Давасіром він втратив усю перевагу, через поломку амортизатора, і фінішував лише 13-м, відставши від Екстрьома на 8 хв 35 с.

Екстрьом виграв етап із перевагою 4 хв 27 с над пілотом Toyota Жоао Феррейрою, а третє місце зайняв його напарник по Ford Мітч Гатрі. Тобі Прайс з Toyota програв лише шість секунд і став четвертим, попереду дуету Dacia – Лукаса Мораеса та Себастьяна Льоба.

Наслідки для загального заліку: Нассер Аль-Аттія з Dacia зберіг лідерство завдяки 11-му місцю на етапі, але його перевага скоротилась до 4 хв 47 с перед Екстрьомом, який тепер є його головним переслідувачем. Третє місце в загальному заліку посів інший пілот Ford Нані Рома, а Латеган опустився на четверту позицію, відстаючи на 7 хв 21 с. Карлос Сайнс-старший на Ford завершив ділянку п’ятим.

Результати 7-го етапу:

Залік після 7-го етапу:

Оцініть матеріал
(1)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.