Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Major League Soccer
| Оновлено 07 січня 2026, 20:19
235
0

Іван ЛОСЕНКО: «Монреаль – це виклик, на який я чекав»

Хавбек нещодавно перейшов із Шахтаря до клубу MLS

| Оновлено 07 січня 2026, 20:19
235
0
Іван ЛОСЕНКО: «Монреаль – це виклик, на який я чекав»
ФК Шахтар. Іван Лосенко

Хавбек Іван Лосенко, який нещодавно перейшов з Шахтаря до Монреаля на правах оренди, розповів про емоції від трансферу, поділився очікуваннями від майбутнього сезону MLS та підготовкою до чемпіонату:

«Я дуже радий, що все вийшло. Сподіваюся, що зможу зростати як футболіст та людина. Це виклик якого я чекав. Чи спілкувався з Геннадієм Синчуком? Так, трошки поспілкувалися з ним, запитав у Геннадія про переїзд, а також обговорили інші організаційні моменти. Реакція, коли дізнався про інтерес з боку Монреаля? Я був дуже здивований, розповів батькам та брату, вони сподівалися й вірили, що усе вийде з переходом до Монреаля.

Прагну з першого сезону закріпитися в основі, показувати свою найкращу гру та розвиватися. Я тренуюсь, намагаюсь тримати себе у тонусі. Гадаю, що на зборах будуть важкі заняття й контрольні матчі, через них підготуюсь на усі 100%. Дивився інтерв'ю Синчука, у якому він розповів про погоду в Канаді, то пішла сльоза (усміхається). Моя англійська не на рівні носія, проте я здатен спілкуватися на базовому рівні.

У мене чудові, теплі стосунки з усіма гравцями та тренерами Кудрівки. Хлопці неймовірно працьовиті, і саме завдяки їм мені вдалося піднятися на новий рівень. Я написав їм кілька щирих слів і подякував за це».

Оцініть матеріал
(1)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.