Президент Польщі наклав вето на підвищення податку на азартні виграші
Ставка на виграші залишається на рівні 10 відсотків
Президент Польщі Кароль Навроцький наклав вето на підвищення податку на виграші в азартних іграх з 10% до 15%, що стало рідкісним випадком відмови від податкового посилення в Європі.
Рішення прийнято на тлі перегляду польського регулювання грального сектора і загальної тенденції зростання податків в ЄС, де азартні ігри розглядаються як джерело додаткових бюджетних доходів.
Поправки до закону про прибутковий податок були підготовлені Сеймом в жовтні і стосувалися виграшів від ставок, лотерей та інших азартних ігор, за винятком ряду категорій і невеликих сум.
На думку представників галузі, збереження ставки на рівні 10% допомагає утримати гравців у ліцензованому сегменті та знижує ризик переходу на сірий ринок. Законопроект повертається до Сейму і може бути прийнятий повторно за підтримки трьох п'ятих депутатів, проте поки що польські букмекери отримали тимчасовий перепочинок.
Вето Навроцького суперечить європейській практиці підвищення податків в гральному секторі. Увага ринку тепер зміщується до 2026 року і можливого перегляду жорстких правил онлайн-казино, що зберігають монополію державної компанії Totalizator Sportowy.
У Румунії вступили в силу жорсткі заходи проти нелегального гемблінгу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
На українського вінгера націлився «Актобе»
Головний тренер «Агробізнесу» підбив підсумки першої частини першості для своєї команди