Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Формула 1
|
497
0

Пілот Ф1 прокоментував дебют у Ред Булл: «Я вже почуваюся комфортно»

Ісак Хаджар поділився враженнями від післясезонних тестів на трасі Яс-Марина за Ред Булл

Пілот Ф1 прокоментував дебют у Ред Булл: «Я вже почуваюся комфортно»
Getty Images/Global Images Ukraine

Ісак Хаджар заявив, що вже почувається комфортно у Ред Булл після свого першого виїзду за команду з Мілтон-Кінза під час післясезонних тестів Формули-1 в Абу-Дабі.

Француз проїхав 111 кіл трасою Яс-Марина на боліді RB21 разом із Аюму Івасою і, схоже, миттєво влився у колектив.

Француз приєднається до Макса Ферстаппена у 2026 році – коли чемпіонат перейде на нові правила щодо силових установок та шасі.

Попри те, що ця машина належить до чинного покоління ефекту ґраунду, Хаджар був задоволений можливістю проїхати значний обсяг дистанції.

«Було чудово провести свої перші кола як офіційний пілот Ред Булл Рейсінг», – сказав 21-річний гонщик

«Приємно знати, що у січні я повернуся, уже познайомившись та попрацювавши з більшою частиною команди – багатьох я зустрічав під час тестів у попередні роки.

У команді мене дуже тепло прийняли, і я вже почуваюся комфортно у цьому колективі».

Хаджар замінив Юкі Цуноду, який наступного сезону виконуватиме обов’язки тестового та резервного пілота Ред Булл.

Ставши четвертим напарником Ферстаппена менш ніж за півтора року, Хаджар отримує величезний тиск. Він підкреслив, що додаткові заїзди на нових шинах Піреллі були дуже цінними, навіть якщо у січні на приватних тестах у Барселоні він вже пілотуватиме зовсім інший болід.

«Звісно, ця машина зовсім інша, ніж та, що буде в Барселоні, але було корисно відчути шини», – зазначив він.

«Також важливо зараз зібрати дані – вони точно допоможуть у найближчі місяці, коли ми готуватимемося до нового сезону».

Оцініть матеріал
(3)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Втрати для Костюка. Три футболісти Динамо не зіграють проти Фіорентини в ЛК
Футбол | 09 грудня 2025, 11:07 6
Втрати для Костюка. Три футболісти Динамо не зіграють проти Фіорентини в ЛК

Матвій Пономаренко, Богдан Редушко та Кирило Осипенко не зможуть допомогти «біло-синім»

Турнірна таблиця Ліги чемпіонів. Дві команди гарантували собі плей-оф
Футбол | 10 грудня 2025, 06:23 0
Турнірна таблиця Ліги чемпіонів. Дві команди гарантували собі плей-оф

Арсенал та Баварія набрали по 15 очок і достроково вийшли до наступного етапу

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.