Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Англія
|
2907
1

«Нічого гарного не буде». Мудрик отримав кепські новини по допінг-скандалу

Вже скоро очікують новин щодо допінгової історії українця

«Нічого гарного не буде». Мудрик отримав кепські новини по допінг-скандалу
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

Фінансовий експерт Стефан Борсон заявив, що вже зовсім скоро можуть з'явитися новини щодо українського вінгера лондонського «Челсі» Михайла Мудрика, якого було тимчасово відсторонено від футболу через знайдений у його організмі допінг.

«Можна припустити, що це станеться незабаром. Я не знаю, чому відбулася затримка, але можна припустити, що це станеться вже невдовзі. Це не обіцяє нічого хорошого гравцю, але потрібно просто почекати і подивитися, що він скаже», - сказав Борсон Football Insider.

В останній раз на поле Мудрик виходив 28 листопада 2024 року. У той день він відіграв всі 90 хвилин і забив гол у матчі Ліги конференцій з «Хайденхаймом» (2:0). Наразі українцю загрожує дискваліфікація терміном на чотири роки, якщо допінг-проба B підтвердить наявність у його організмі допінгу.

Раніше в Англії повідомили, на скільки дискваліфікують Мудрика.

Оцініть матеріал
(13)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
trentreznor11
Це ж які кепські новини він отримав? Те, що якийсь чувак ПРИПУСТИВ, що незабаром МОЖЕ щось скажуть? Вам писати взагалі ні про що? про цицьки напишіть