Кіберспортивний клуб Зінченка вийшов у основний етап Budapest Major з CS2
Passion UA обіграли M80 після невдалого початку у п'ятому турі
Український клуб Passion UA, власником якого є Олександр Зінченко, пробився до третього етапу Budapest Major 2025, здолавши північноамериканську команду M80 з рахунком 2:1 у матчі на виліт.
Больше новостей киберспорта читайте в Telegram-канале Киберспорт на Sport.ua
Капітан Джонні «JT» Теодосіу показав феноменальну гру на вирішальній мапі та допоміг команді закрити серію після того, як суперники забрали свої піки карт. JT став головним рушієм упевнених стартів Passion UA у обох половинах, назбираючи безліч мультикілів і завершивши карту з рейтингом 1.95 – його найкращим показником на мейджорі.
Для Теодосіу, Майкла «Grim» Вінса та Гокона «hallzerk» Ф’єрлі це перший вихід до топ-16 на мейджорі за останні три турніри. Востаннє ця трійця доходила до фінального Swiss-етапу на PGL Major Copenhagen у березні 2024 року, де зовсім трохи не вистачило для плей-оф після старту 2-0.
Новачки Нік «nicx» Лі та Владислав «Kvem» Король також отримають шанс здобути цінний досвід у третьому етапі, де на них чекатимуть найсильніші команди світу.
Для M80 поразка означає завершення виступів на турнірі. Американський колектив пройшов довгий шлях, стартувавши ще з першого етапу, де здивував усіх «сухим» проходженням 3-0. Проте в обох спробах закріпитися у наступній стадії команда не змогла реалізувати свої шанси, попри матчі проти представників Америки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Віктор нікуди не перейде взимку
Віктор розхвалив Віталія Пономарьова