Тренер Динамо U-19: «Шахтарю матчі переносили, а нам не дозволили. Чому?»
Костюк не розуміє дій УПЛ
У суботу Динамо U-19 зіграло матч юнацького чемпіонату України проти Вереса (2:2), який мав відбутися у грудні, але клуб переніс гру на місяць назад.
Тренер юнацького складу Ігор Костюк сказав, що було бажання перенести зустріч уже на весну, але це клубу не дозволили.
– Як виникла ідея перенести цей матч? Це для того, щоб не грати в середині грудня?
– У нас остання гра – 10 грудня, вона відбудеться за кордоном, у Шотландії. Логістика довга, і якби ми поверталися, довелося б переносити цей матч десь на 15 грудня. Це вже зима, та й нашим суперникам теж довелося б довго чекати.
Планували перенести цей поєдинок на весну, але не вийшло, не знаю, які були причини – нам сказали, що для цього немає підстав. Не розумію, чому УПЛ не пішла назустріч єдиній команді, що грає в Юнацькій Лізі УЄФА, представляє країну на міжнародній арені, щоб полегшити нам ситуацію. Цікаво, які були підстави переносити матчі «Шахтаря», коли вони на початку нинішнього сезону поїхали на закордонний турнір, також їм дозволяли переносити поєдинки й минулого сезону. Якось незрозуміло це працює. Вважаю, змістити цей матч на початок весни нічого не вартувало.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Іменитий український тренер відреагував на звільнення наставника київського клубу
Бельгієць хоче підсилення захисту