Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Vitality вирвали перемогу над Spirit у трилері з двома овертаймами

Команда Zyw0o ставить рахунок у сезонному протистоянні 4:0 та виходить у півфінал BLAST

Vitality вирвали перемогу над Spirit у трилері з двома овертаймами
HLTV. Маттьє «ZywOo» Ербо

Vitality та Spirit зустрілися у чвертьфіналі BLAST Rivals Season 2 – це був їхній перший матч після літньої паузи.

Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua

Серія розпочалася з вибору Spirit – Dust2. Уже пістолетний раунд задав тон напруженому матчу: хаос, командкіл від Данила «donk» Кришковця та раунд, що завершився закінченням часу. Vitality швидко повели 5:1, але donk зробив три перші вбивства у вирішальному раунді, що дозволило Spirit закрити Dust2 з рахунком 13:11.

На Nuke боротьба була не менш запеклою. Головним моментом став неймовірний клатч 1v5 від donk із Galil, коли Spirit уже стояли на межі поразки. Однак диво не допомогло – Vitality перемогли 19:16 після двох овертаймів, тоді як Іван «zweih» Гогін та Леонід «chopper» Вишняков помітно просіли на боці захисту.

Розв’язка на Mirage знову видалася напруженою. Vitality почали з 6:1, але Spirit повернули інтригу завдяки серії мультикілів від donk, зрівнявши рахунок 10:10. «Donk – це багато, але не завжди достатньо», – прокоментував Коннер «Scrawny» Гірван, коли Vitality дісталися мап-пойнта після домінантного виходу на А. Однак Spirit зуміли перевести гру в овертайм завдяки чудовому потрійному холду від zweih.

У додаткових раундах Vitality нарешті увімкнули максимальний темп, виграли три поспіль та, після зміни сторін, закрили серію, оформивши вихід до півфіналу в Гонконзі.

Перед грою францізький клуб мав перевагу 3:0 за очними зустрічами у 2025 році, і після напруженої серії команда Маттьє «ZywOo» Ербо збільшила її до 4:0, здобувши перемогу після двох овертаймів, попри стартову поразку 11:13.

Оцініть матеріал
(5)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Джерело: Костюк обрав основного форварда для Динамо
Футбол | 03 лютого 2026, 10:49 2
Джерело: Костюк обрав основного форварда для Динамо

Матвій Пономаренко гратиме у стартовому складі, Бленуце отримає ще один шанс

s1mple з командою вилетіли з IEM Krakow після поразки від FaZe
Кіберспорт | 02 лютого 2026, 20:33 0
s1mple з командою вилетіли з IEM Krakow після поразки від FaZe

Командні проблеми затьмарили гру та призвели до фінішу в топ-16

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.