РЕБРОВ: «Я думаю, це пенальті. Ми маємо можливість все виправити»
Головний тренер збірної України дав прес-конференцію після гри із Францією
Увечері 13 листопада збірна України провела матч кваліфікації ЧС-2026 проти команди Франції (0:4).
Голи у французької команди забили Кіліан Мбаппе (дубль), Майкл Олісе, Уго Екітіке.
Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE у Telegram Sport.ua
На прес-конференції після гри коуч синьо-жовтих Сергій Ребров розповів:
«Я думаю, було два ключових моменти. Перший – пенальті у ворота Франції. Я дивився, гравець йшов з відкритою ногою. Як на мене, це пенальті. Але суддя не поставив. А потім пенальті в наші ворота. Це два ключових моменти матчу.
Франція створила багато моментів у другому таймі, коли вже сказалася втома на гравцях. Ми у першому таймі дуже дисципліновано захищалися і майже нічого не дали створити Франції. А у другому таймі – я повністю згоден. На жаль, ми програли 0:4. Але, на щастя, у нас є час та можливість все виправити у неділю.
Михавко? Я задоволений його дебютом. Він заслуговував на цей дебют. Те, що зараз він вийшов у схемі з трьома центральними захисниками... Я вважаю, що він відіграв дуже добре, допоміг в обороні. Але, на жаль, надмірна агресія у власному штрафному майданчику... Ми казали про це. Але він молодий хлопець, він хоче, йде у боротьбу. На жаль, це трапилося у штрафному майданчику.
Спілкування із Забарним у другому таймі? Так, я підказав, тому що треба було забивати, трохи вище пресингувати. Я сказав двом центральним захисникам, щоб вони перемикалися на Шеркі. Щоб вони висувалися, намагалися допомагати, якщо ми створюємо високий пресинг. Тому що у першому таймі ми більше перекривали зони. Я вважаю, дуже міцно перекривали. Але коли ми пропустили м'яч, потрібно було реагувати.
На жаль, ця гра з Францією небагато що вирішувала, гравці це розуміли. Вважаю, що гравці виходили, на жаль, з таким настроєм. Але я не можу їм дорікнути або сказати, що не добігли або щось зробили не так. Усі розуміють, що наступна гра буде вирішальною. Впевнений, хлопці будуть максимально налаштовані й уже зараз готуються до цієї гри.
Чому не завдали жодного удару? Тому що ми не чіплялися за м'яч. Іноді ми контролювали м'яч, але не доводили його до штрафного майданчика. Тому не створювали моменти, виходили в атаку невеликими силами. Треба було виходити. Але Франція дуже добре контролювала мяч та швидко працювала з м'ячом, дуже важко було його відібрати. Через це, на жаль, ми не створювали моменти.
Розриви між атакою і обороною? Коли довго обороняєшся, просто немає сил для виходу в контратаку. Ми казали про це гравцям перед грою та в перерві. Дуже важливо з цією командою не оборонятися дуже глибоко. Але команда суперників змусила нас захищатися низько, тому нечасто вдавалося виходити в контратаки та в позиційні атаки.
Чи виконали гравці установку? Першим таймом я задоволений. Ми не планували сідати дуже низько у штрафний майданчик. Це суперник змусив нас так глибоко оборонятися. Вони часто змінювали напрямок атаки. Після першого тайму ми дійсно були стомленими. Коли ти виходиш на гру й знаєш, що матч не так багато вирішує, гравці розуміли: головне – вистояти».
ВІДЕО. Прес-конференція Сергія Реброва після матчу Франція – Україна
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Гецко вважає, що клуб має очолювати тренер з куди більшим авторитетом
Богдан Редушко дебютував за першу команду у матчі проти «Полтави»

Тогда бы и счёт был меньше и команда бы отдохнула
Ну это жесть а не ответ))))))
Тоесть пенальти это было проблема а 25 - 0 ударов это нормально.....
Ахахахахахах))))))
И реально есть такие кто в это верит?)))))))
Пошелнах.. из сборной
Так. вчора грали з однією з ТОП-команд, але ж і ісландці з ними грали і в не на відбій.
ключові слова "на жаль...", та на жаль, але збірну очолює не тренер, а все інше - то вже похідна
Від 'печечкі'😸🔥
-3 фора норм зайшла🌞🧢