Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Автоспорт
|
1334
0

Дубль Тойоти, невдача Феррарі та остання кваліфікація чемпіона Ф1

Відбулась кваліфікація WEC на фінальному етапі сезону

Дубль Тойоти, невдача Феррарі та остання кваліфікація чемпіона Ф1
Getty Images/Global Images Ukraine

Команда Toyota Gazoo Racing оформила впевнений дубль у кваліфікації перед фінальним етапом чемпіонату світу з перегонів на витривалість (WEC) у Бахрейні.

Протокол очолив екіпаж №7, показавши час 1:46.826, випередивши товаришів по команді з №8 більш ніж на одну десяту секунди. У категорії Гіперкар позаду дуету Toyota опинились обидві заводські Peugeot – спершу болід під номером 94, далі 93. Найвищим серед екіпажів Ferrari став болід №51, однак йому вдалося показати лише сьомий час.

Зображення

Значно гірше кваліфікація склалася для Cadillac №38, у складі якого виступає чемпіон Ф1 2009 року Дженсон Баттон – він стартуватиме лише 14-м.

Нагадаємо, Баттон напередодні заявив, що гонка в Бахрейні стане останньою у його кар’єрі, тож попри складну кваліфікацію, гонка буде емоційною та символічною для британця.

Зображення

У класі LMGT3 поул виборов екіпаж №78 Akkodis ASP Lexus, залишивши позаду №60 та №61 від Iron Lynx – надзвичайно сильний виступ для команди. А ось Валентіно Россі та його №46 Team WRT BMW завершили кваліфікацію лише дев’ятими. Команда явно очікувала більшого перед вирішальною гонкою сезону.

Зображення

Оцініть матеріал
(12)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футболіст Шахтаря з найвищою зарплатою не потрібен Турану і залишить клуб
Футбол | 24 грудня 2025, 12:41 33
Футболіст Шахтаря з найвищою зарплатою не потрібен Турану і залишить клуб

«Гірники» не збираються продовжувати контракт із форвардом Буркіна-Фасо Лассіною Траоре

Керівник Ред Булл зробив зухвалу заяву про майбутнє Ферстаппена
Авто/мото | 21 грудня 2025, 22:25 0
Керівник Ред Булл зробив зухвалу заяву про майбутнє Ферстаппена

Олівер Мінцлафф упевнений, що нідерландець завершить кар’єру в Ред Булл

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.