Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Чемпіонат світу
| Оновлено 15 листопада 2025, 17:58
5575
2

Розкрито причину, чому Ребров перестав викликати Луніна у збірну

Український воротар не хоче бути запасним

| Оновлено 15 листопада 2025, 17:58
5575
Розкрито причину, чому Ребров перестав викликати Луніна у збірну
УАФ. Андрій Лунін

Збірна України з футболу у листопаді продовжить виступи у відборі на ЧС-2026. Суперниками команди Сергія Реброва стане збірна Франції та Ісландії.

У заявку головної команди країни на другий збір поспіль не потрапив український воротар Андрій Лунін. Журналіст Сергій Тищенко зазначив, що виклик українського воротаря не пов'язаний з відсутністю у нього ігрової практики у «Реалі», річ у тім, що Лунін не хоче їхати в збірну та бути дублером Анатолія Трубіна.

Раніше з'явилася інформація, що український воротар «Реала» Андрій Лунін може залишити мадридський клуб, а на нього претендують «Челсі» та «Манчестер Юнайтед».

Оцініть матеріал
(46)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Falko
Тобто, бути дублером Куртуа і роками гріти лавку, як його не випихують кудись пограти першим номером, для Луніна норм. А 2 матчі протягом 4 днів у збірній - не хочу?
Перець
А накуя поліровщик з Реалі, який буде полірувати лавку в збірній