«Легендарний український боксер, чемпіон світу Усик завітав до наших захисників, які проходять реабілітацію після поранень.
Спортсмен поспілкувався з воїнами бригади Нацполіції «Лють», а також із бійцями стрілецьких підрозділів Нацполіції, які відновлюються після виконання бойових завдань на передовій.
Олександр поділився з воїнами своїм шляхом чемпіона: розповів про тренування, найважчі бої та власну мотивацію. Він подякував нашим бійцям за мужність, відвагу та незламність», – йдеться у повідомленні пресслужби бригади.
«Завдяки таким людям як ви, Україна стоїть та вистоїть. Тож від себе та своєї родини, дякую Вам!» – зазначив Олександр.
Раніше володар титулів WBC, WBO, WBA та IBF в суперважкій вазі (понад 90,7 кг) Олександр Усик (24–0, 15 КО) розповів про свої плани і зізнався, коли має намір завершити професійну кар'єру.