Оновився рейтинг WBC. Українець завоював два титули і покращив свої позиції
Карен Чухаджян, Сергій Богачук піднялися вгору, Олександр Гриців втратив одне місце
Всесвітня боксерська рада (WBC) оновила рейтинги у всіх вагових категоріях – свої позиції дізналися й боксери з України. Представник напівсереднього дивізіону (до 66,7 кг) Карен Чухаджян (26–3, 13 КО) зробив вражаючий ривок і піднявся з 16-го на 12-те місце.
Востаннє український боксер виходив на ринг 11 жовтня, коли нокаутував аргентинця Джоеля Маркуса Мафауда в першому раунді і завоював титули WBO International та IBF International.
Сергій Богачук (26–3, 24 КО), який виступає у першому середньому дивізіоні (до 69,9 кг), випередив одного суперника і тепер посідає сьому позицію.
Представник напівважкої категорії, колишній чемпіон світу Олександр Гвоздик (21–2, 18 КО), продовжує утримувати третє місце, яке дозволяє перебувати в когорті претендентів на титул WBC.
Серед українських боксерів лише супертяж Олександр Гриців не зумів покращити своє місце в рейтингу – він опустився з дев'ятої на десяту позицію.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Юргену запропонували замінити Хабі Алонсо
Гецко вважає, що клуб має очолювати тренер з куди більшим авторитетом