Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 27 жовтня 2025, 17:01
3718
0

СТУПАР: «На помічника Турана чекає тривала дискваліфікація»

В поточному турі не обійшлось без покарань тренерів

| Оновлено 27 жовтня 2025, 17:01
3718
0
СТУПАР: «На помічника Турана чекає тривала дискваліфікація»
УПЛ ТБ

Колишній арбітр ФІФА Мирослав Ступар ексклюзивно для Sport.ua поділився враженнями про те, як впоралися зі своїми обов'язками суддівські бригади в стартових поєдинках 9 туру УПЛ.

«Поки що обійшлося без суддівських огріхів, які б вплинули на результати матчів. Відразу два пенальті були призначені в протистоянні «Полтави» з «Оболонню», але гравці забули, що футбол – не волейбол.

Центральний матч туру відбувся в Житомирі, де «Полісся» приймало «Шахтар». Пристрасті вирували на футбольному полі, ніхто не хотів поступатися, тому учасники не шкодували себе в єдиноборствах. Слід віддати належне рефері Олександру Афанасьєву, який не перешкоджав футболістам демонструвати своє вміння.

На жаль, неспокійно було на тренерських лавах обох команд. Часто наставники не приховували свого незадоволення рішеннями арбітра. Проте зухвалість не прикрашає тренерів, такою негідною поведінкою вони тільки принижують себе, звісно, це не сприяє популяризації «короля» спорту.

Вважаю, що Афанасьєв правильно зробив, коли показав керманичу поліщуків Руслану Ротаню жовту картку. Один з асистентів Арди Турана з «Шахтаря» був вилучений з технічної зони, й він не уникне тривалої дискваліфікації, іншого – попередили. Все справедливо. Ніхто не має права заважати футболістам показувати свою майстерність, а вболівальникам – насолоджуватись грою», – зазначив Ступар.

Оцініть матеріал
(34)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Україна на Олімпіадах. 1994-2006 – сльози Баюл і біатлонні пріоритети
Олімпійські ігри | 04 лютого 2026, 14:45 16
Україна на Олімпіадах. 1994-2006 – сльози Баюл і біатлонні пріоритети

Оглядач Sport.ua згадує, як Україна виступала на зимових Олімпіадах

Шовковський прокоментував можливе повернення до тренерської роботи
Футбол | 05 лютого 2026, 13:13 0
Шовковський прокоментував можливе повернення до тренерської роботи

Колишній тренер київського «Динамо» розуміє, що всі команди вже укомплектовані

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.