Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
CS2
| Оновлено 16 жовтня 2025, 19:30
39
0

FaZe вилетіли з CS Asia Championships 2025 на груповому етапі

Команда поступилася FUT з рахунком 1:2 і не пройшла до плей-оф

| Оновлено 16 жовтня 2025, 19:30
39
0
FaZe вилетіли з CS Asia Championships 2025 на груповому етапі
HLTV. FaZe Clan

FaZe завершили свій виступ на CS Asia Championships 2025, програвши команді FUT з рахунком 1:2 у матчі групового етапу. Турецький клуб продовжить боротьбу в чвертьфіналі, тоді як FaZe залишає турнір на ранній стадії.

Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua

Виліт FaZe стався після виснажливого ігрового дня, який команда почала з камбеку проти TYLOO. Тоді блискучу гру показав латвійський снайпер Гелвійс «broky» Саукантс, який завершив серію з рейтингом 1.46, зокрема завдяки неймовірній грі на Inferno, де його показник сягнув 2.0.

На карті Mirage broky знову проявив себе, вигравши клатч 1v4 у момент, коли здавалося, що FUT закриють серію з рахунком 2:0 після успіху на Ancient. Цей момент підштовхнув FaZe до перемоги на карті, але на вирішальній Dust2 перевага перейшла до суперників.

FUT завершили матч перемогою 13:10, показавши сильну атаку, а Дмитро «dem0n» Мирошниченко став головним героєм зустрічі – його рейтинг сягнув 2.48 із позитивним впливом у +14.51% у другій половині.

Таким чином, FaZe залишають CS Asia Championships 2025, тоді як FUT виходить до чвертьфіналу та продовжує боротьбу за титул.

Оцініть матеріал
(4)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Шведський клуб підписав чергового українця у склад з CS2
Кіберспорт | 11 сiчня 2026, 16:43 0
Шведський клуб підписав чергового українця у склад з CS2

cairne замінив ewjerkz і дебютує за NiP на BLAST Bounty S1

Владислав Ванат склав компанію Михайлу Мудрику
Футбол | 14 сiчня 2026, 08:17 10
Владислав Ванат склав компанію Михайлу Мудрику

Українець забив п'ятий гол за «Жирону»

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.