Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Чемпіонат світу
| Оновлено 14 жовтня 2025, 13:15
3226
1

Величезний щур вибіг на поле під час матчу Бельгія – Уельс

Голкіпер Куртуа намагався вигнати гризуна з поля

| Оновлено 14 жовтня 2025, 13:15
3226
Величезний щур вибіг на поле під час матчу Бельгія – Уельс
Getty Images/ Getty Images Ukraine. Тібо Куртуа

Пацюк вибіг на поле під час зустрічі 8-го туру відбору на чемпіонат світу 2026 року між збірними Бельгії та Уельсу.

Матч пройшов на уельській арені «Кардіфф Сіті» і завершився з рахунком 4:2 на користь підопічних Руді Гарсії.

У трансляцію потрапив кадр, як футболісти намагаються прогнати щура з поля. Голкіпер бельгійської команди Тібо Куртуа хотів взяти гризуна, але той не залишив воротареві шансів. В результаті щура з поля прогнав уельський захисник Брендан Джонсон.

У групі J відбору на першість світу Бельгія знаходиться на першому місці турнірної таблиці, в активі команди 14 балів. Збірна Уельсу розташувалася на третій сходинці – 10 очок.

Курйозні випадки на полі – не рідкість. Під час різних матчів на стадіонах з'являлися кішки, собаки, птахи та навіть коні.

Оцініть матеріал
(27)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Барселона – Реал – 3:2. Битва за Суперкубок Іспанії. Відео голів та огляд
Футбол | 11 сiчня 2026, 23:35 0
Барселона – Реал – 3:2. Битва за Суперкубок Іспанії. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд фінального матчу Суперкубка Іспанії

Динамо вийшло з відпустки. Медогляд пройдуть 12 українських футболістів
Футбол | 12 сiчня 2026, 09:39 3
Динамо вийшло з відпустки. Медогляд пройдуть 12 українських футболістів

У понеділок, 12 січня, підопічні Ігоря Костюка прибули в клініку «Оксфорд Медікал»

Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Gargantua
огромная... помню в молодости возвращался заполночь домой со свиданки и мне навстречу вышла нутрия. не понятно откуда она взялась в городе, но факт был. ну и я потом понял, что нутрия, сначала думал крыса таких размеров. чуть не обосрался.