Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Формула 1
| Оновлено 05 жовтня 2025, 22:35
797
0

ФЕРСТАППЕН: «Щоб боротися за титул, треба домінувати. Ми цього не робимо»

Пілот Ред Булл сумнівається, що зможе здобути титул із такими результатами цього року

| Оновлено 05 жовтня 2025, 22:35
797
0
ФЕРСТАППЕН: «Щоб боротися за титул, треба домінувати. Ми цього не робимо»
Getty Images/Global Images Ukraine

Макс Ферстаппен практично втратив шанси на п’ятий поспіль титул чемпіона Формули-1 після того, як не зміг перемогти на Гран-прі Сінгапуру.

Ферстаппен стартував другим, проте не зміг скласти конкуренцію поулу Джорджу Расселлу, який впевнено переміг на трасі Марина-Бей. Більшу частину гонки нідерландець відбивав атаки Ландо Норріса, який був швидшим, але обгіну здійснити не вдалося.

Протягом гран-прі Ферстаппен стикався з проблемами з пониженням передач, гальмами та балансом RB21, над вирішенням яких він хоче працювати разом із командою перед Гран-прі США.

Фінішувавши попереду Норріса та Оскара Піастрі, 28-річний гонщик забрав ще очки у лідера чемпіонату з Австралії, тепер відрив Піастрі від Макса складає 63 бали.

Попри це, Ферстаппен переконаний, що шанси на п’ятий титул втрачені після поразки у Сінгапурі.

«Щоб боротися за титул, треба вигравати. Треба домінувати. Ми цього не робимо, принаймні не цього вікенду. Тож ми недостатньо наздоганяємо суперників. Сьогодні треба було вигравати, а ми цього не зробили. Так воно є. На початку сезону ми вже втратили занадто багато очок.

«Але ми намагаємося йти від гонки до гонки. Ми зробили все, що могли, хоча ця траса все ще не наша улюблена, мабуть, також для боліда. Проте друге місце – це все одно гарний результат».

Оцініть матеріал
(7)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.