Боси Динамо ухвалили резонансне рішення по Бленуце. Воно сподобається фанам
Наступної зими київський клуб спробує позбутися скандального румунського форварда
Незадовго до закриття літнього трансферного вікна в УПЛ чемпіон країни «Динамо» оформив трансфер 23-річного румунського центрфорварда Владислава Бленуце, за якого заплатили 2 мільйони євро.
Невдовзі з'ясувалося, що Бленуце є шанувальником проросійських поглядів, якими часто ділився на власній сторінці у соцмережах. Це спричинило великий скандал і вибачення Владіслава, але їх так і не прийняли фанати «біло-синіх», які влаштовують обструкцію новачкові.
Повідомляється, що ставлення фанатів до Бленуце змусило босів «Динамо» зв'язатися із колишнім наставником команди Мірчею Луческу, який нині очолює збірну Румунії, аби провести консультації.
Керівники «Динамо» спробували дізнатись в Луческу про можливість допомогти у продажі Бленуце вже у зимове трансферне вікно. При цьому, джерело зазначає, що взимку скандальний румун точно буде проданий.
«Ми зробимо усе можливе до зими, та його треба продати! Його швидко внесуть у список на трансфер... Ви б нам допомогли, якби змогли поговорити із ним та пояснити йому ситуацію», – таке повідомлення отримав Луческу від босів «Динамо».
Зазначається, що «Динамо» сподівається повернути бодай частину від витрачених на купівлю Бленуце коштів.
Перед трансфером в Україну у Бленуце були варіанти із переїздом до росії, Саудівської Аравії, Ізраїлю, а також можливість перейти до іншого клубу з Румунії.
Бленуце зіграв 3 офіційні матчі за «Динамо», але гольовими діями за київську команду поки так і не відзначився.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Виною всьому – клімат. Принаймні це офіційна причина…
Микола Шапаренко, Крістіан Біловар та Шола Огундана повернулися до загальної групи
З одного боку удар по репутації, а з іншого, сподіваюсь, будуть далі трохи уважніше ставитися до вибору гравців в свій клуб
Кучеравий пятов розказуав,що бамбасята за децентралізацію боролися ,рахіцький втік ,коли вже йому контракт не продовжували ,сєпар гай тренує дітей в кротівні . тоїров лайкнув - пішов в оренду. серна лайкнув - нічого. мовчок. усик про божий Крим ,перевзувся , а в кацапську церкву далі ходить . Домахатися можна до любого .Ще тенісистки є з кубком кремля ,та сама могучих . два манкурти - один з легкої атлетики другий з волейболу !
Люди роблять помилки .Але не всі визнають .
Він визнав свою помилку ,вибачився . Нагаю він румун . Не українець,яких я вище перерахуав ! НМСД
Со стороны выглядит так, что к луческу обратились помочь обьяснить бленуце, что динамовская селекция обосралась с его покупкой.