Претендент на титул UFC залишився без суперника. Довелося шукати заміну
Ентоні Ернандес відмовився виходити в октагон проти нідерландця Реньє де Ріддера
У ніч на 21 жовтня на арені «Rogers Arena» в канадському Ванкувері відбудеться турнір зі змішаних єдиноборств UFC Fight Night 262.
Планувалося, що головною подією шоу стане претендентський бій в середній вазі (до 83,9 кг) між нідерландцем Реньє де Ріддером (21–2) та американцем Ентоні Ернандесом (14–2), проте він не відбудеться.
Представник США повідомив організаторам, що змушений відмовитись від цього бою. Причини невідомі. Матчмейкери UFC швидко знайшли заміну для де Ріддера – новим опонентом нідерландського бійця стане ще один американець Брендан Аллен (25–7).
Переможець цього протистояння претендуватиме на титул чемпіона в середній вазі, яким зараз володіє Хамзат Чимаєв (ОАЕ). На початку вересня президент Дейна Уайт повідомив, що в чемпіона є два потенційних суперники:
- француз Нассурдін Імавов
- переможець пари Реньє де Ріддер – Брендон Аллен
Де Ріддер раніше був чемпіоном в середній та напівважкій вазі ONE Championship. У листопаді минулого року дебютував під егідою UFC, де провів чотири бої, здобув чотири перемоги і тепер посідає четверте місце в рейтингу дивізіону.
MAIN EVENT CHANGE UP NORTH! 🚨
— UFC Canada (@UFC_CA) September 15, 2025
🇳🇱 Reinier de Ridder vs Brendan Allen 🇺🇸 Who you got at #UFCVancouver?!
Tickets On Sale NOW 👉 https://t.co/TWGBwz6IqV pic.twitter.com/kiRynrXqb0
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Василь Чокобок нокаутував суперника із Грузії на турнірі Rkena Fighting Championship 1
Юргену запропонували замінити Хабі Алонсо