Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Інші новини
|
696
0

Українець Алієв зазнав поразки від японця і залишив ЧС-2025 в Ліверпулі

Ельвін подолав перший раунд, проте поступився на стадії 1/8 фіналу Шиону Нішиямі

Українець Алієв зазнав поразки від японця і залишив ЧС-2025 в Ліверпулі
Instagram. Ельвін Алієв

4 вересня в англійському Ліверпулі стартував перший чемпіонат світу з боксу серед любителів під егідою World Boxing (WB). Учасники змагаються на стадіоні «Liverpool Arena» та протягом 11 днів розіграють медалі у 20 вагових категоріях серед чоловіків та жінок.

У вівторок, 9 вересня, другий бій на турнірі провів представник вагової категорії до 65 кг Ельвін Алієв. Українець вийшов на ринг проти японця Шиона Нішиями у протистоянні 1/8 фіналу.

Алієв намагався нав'язати супернику свій бокс, в деяких епізодах успішно атакував Шиона, проте за підсумками п'яти раундів судді зафіксували перемогу боксера з Японії, який завоював путівку в 1/4 фіналу.

Алієв раніше здолав філіппінця Марко Фаджардо, проте після поразки від японця змушений залишити чемпіонат світу в Ліверпулі. Боротьбу за медалі продовжать три представники України – Павло Іллюша, Данило Жасан та Ганна Охота.

Оцініть матеріал
(6)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.