Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Чемпіонат світу
| Оновлено 10 вересня 2025, 09:46
21921
437

Нічия як поразка. Україна впустила перемогу над Азербайджаном

Команда Реброва не втримала переможний рахунок у важкій грі

| Оновлено 10 вересня 2025, 09:46
21921
Нічия як поразка. Україна впустила перемогу над Азербайджаном
УАФ

Збірна України провела поєдинок проти Азербайджану у рамках відбіркового турніру на чемпіонат світу. Кілька днів тому «синьо-жовті» поступилися Франції. Ми сподівалися, що команда Сергія Реброва зможе відібрати очки у грізного опонента, але сенсації не сталося. Тепер же права на осічку збірна України не мала. В Азербайджані треба було здобувати перемогу, інший результат вважався би провалом.

Порівняно з попереднім матчем тренерський штаб нашої національної команди зробив у стартовому складі три зміни. У центрі поля Гуцуляка та Ярмолюка замінили Очеретько та Бондаренко, а на вістря атаки замість Довбика вийшов Ванат.

Після стартового свистка українці заволоділи територіальною перевагою і ледь одразу її не реалізували. Мустафзаде «проспав» ривок Ваната і у штрафному рукою зачепив форварда. Арбітр вказав на 11-тиметрову позначку, але після перегляду відеоповтору скасував своє рішення.

Після цього невеликого для нас розчарування «синьо-жовті» продовжили чинити тиск на захисні побудови господарів. Азербайджанці сконцентрувалися на обороні, усією командою зустрічаючи українців на своїй половині поля. Діями партнерів намагався диригувати Забарний, якому ситуація дозволяла брати участь в атаках своєї команди. Але, незважаючи на перевагу нашої команди, біля воріт збірної Азербайджану практично весь перший тайм небезпечні моменти не виникали. Більше того, до перерви українці завдали лише одного удару у площину воріт суперників. Під час 15-хвилинного відпочинку тренерському штабу Реброва потрібно було шукати шляхи, як розкрити насичену оборону «міллі».

Друга половина зустрічі розпочалася з довгоочікуваного небезпечного моменту біля воріт Азербайджану. Зінченко увірвався до штрафного майданчика суперників, але його удар заблокував Мустафзаде, від ноги якого м'яч ледь не залетів у ворота. А наступна атака українців стала результативною. Простріл Зубкова в центр штрафного майданчика точним ударом у кут замкнув Судаков.

Після забитого голу «синьо-жовті» продовжили володіти територіальною перевагою. Але господарі поля відреагували на неприйнятний для них розвиток подій агресивнішим пресингом. Всередині тайму стався вкрай неприємний для нас епізод. У штрафному майданчику збірної України м'яч зачепив руку Зінченка, який боровся з Байрамовим, і після перегляду відеоповтору арбітр вказав на 11-тиметрову позначку. Пенальті влучним ударом реалізував Махмудов.

«Синьо-жовті» знову почали облягати штрафний майданчик суперників, але «міллі» цілком грамотно руйнували наші атаки, справляючись з численними навісами у виконанні українців. При цьому азербайджанці не боялися вибігати у поодинокі контрвипади. Фінальний свисток зафіксував нічийний результат, який точно не влаштовує збірну України.

Наступні поєдинки відбіркового турніру команди проведуть у жовтні. Українці проведуть гостьове протистояння з Ісландією та домашнє – з Азербайджаном, а «міллі» перед зустріччю з «синьо-жовтими» вирушать до Франції.

Чемпіонат світу. Кваліфікація. Груповий етап. Група D. 2-й тур.

Азербайджан – Україна - 1:1

Голи: Махмудов, 72 (пен.) – Судаков, 51

Попередження: Дадашов, 42, Махмудов, 84 – Калюжний, 57, Зинченко, 70, Шапаренко, 90+3

Азербайджан: Магомедалієв – Джафаргулієв, Кривоцюк, Мустафазаде, Бадалов, Алієв (А. Гусейнов, 66) – Ахмедзаде (Байрамов, 53), Махмудов, Хайбулаєв (Абдуллазаде, 78) – Дадашов (А. Нурієв, 66), Емрелі (Гурбанли, 66).

Україна: Трубін – Зінченко (Михайліченко, 84), Матвієнко, Забарний, Конопля – Бондаренко (Волошин, 75), Калюжний (Ярмолюк, 61), Очеретько (Шапаренко, 75) – Судаков, Ванат (Довбик, 61), Зубков.

Арбітр: Василіс Фотіас (Греція).

Стадіон: «Олімпійський стадіон ім. Тофіка Бахрамова» (Баку, Азербайджан).

Удари (у площину): 4 (2) – 16 (5)
Кутові: 1 – 9
Офсайди: 1 – 1.

АЗЕРБАЙДЖАН - УКРАЇНА. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 30°C

Події матчу

72’
ГОЛ ! З пенальті забив Емін Махмудов (Азербайджан).
51’
ГОЛ ! М'яч забив Георгій Судаков (УКРАЇНА).
Оцініть матеріал
(234)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Залишиться в Динамо. Суркіс відмовився відпускати талановитого півзахисника
Футбол | 04 грудня 2025, 17:55 1
Залишиться в Динамо. Суркіс відмовився відпускати талановитого півзахисника

Богдан Редушко дебютував за першу команду у матчі проти «Полтави»

Бєлік знову стріляє собі в ногу. Хоча у його словах була і є правда
Футбол | 04 грудня 2025, 12:30 36
Бєлік знову стріляє собі в ногу. Хоча у його словах була і є правда

Головний тренер «Шахтаря» U-19 продемонстрував амбіції, але зробив це занадто прямолінійно

Коментарі 437
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Roman
Ще один провал від недо-тренера реброва: Лігу Націй просрав, Євро просрав, ЧС просрав. Жоден тренер світу після стількох провалів не був би тренером збірної вже давно, а в нас кум голова федерація, тому можна просто бути тренером і не нести жодної відповідальності за результат. Четвертий рік збірна не грає а мучиться.
Bualur
Жодної тренерської думки, повний нуль.
Der Gartenzwerg
Азербайджан після розгрому від Ісландії звільнив тренера і одразу отримав позитивний результат. УАФ зробить так само? Питання риторичне
Sart18
Повторюю в 50 раз 
Ребров найгірший тренер в історії збірної
A55555009
Вперше в історії останні 20 хвилин вболівав за іншу збірну, дожився
KOT
Кому ще потрібно програти що б розпустили цих піжонів і вигнали Реброва? 
tato88
ВІДСТАВКА!!!!!!!!!!!!!!!!! ДУМКИ НУЛЬ,ТАКТИТИКИ НУЛЬ,СТРАТЕГІЇ НУЛЬ,МОТИВАЦІЇ НУЛЬ, АГРЕСІЇ НУЛЬ, ВИБІР СКЛАДУ І ЗАМУН ТРЕШ! ВІД СТАВ КА!!!!!!!!!!!!!!
Кирилл Бондаренко
Ребров,геть!!!Будь мужнім,та піди сам.
Vovan78
Сірожа на вихід.
Likarua
Вже набридло що наша збірна створює свято для інших. Ганьба! Ребров - іди вже в сраky😡
Samuel
Нащо я це подивився???
Ребров скільки ще чекати на відставку??до 2030 року????гнида
D.Lanskoy
Як на мене, це найгірший тренер збірної в історії. Навіть Буряк не був таким унилим. Це просто дніще. Навіть попри особисті кризи лідерів команди, збірна може і повинна грати набагато краще. Напад взагалі найгірше не було ніколи. Ганьба. І ще більша ганьба Реброву, який був дуже достойним футболістом і втратив всю гідність як тренер
Максим Степаненко
Ганьба!
Александр Шевченко
Если у журналистов есть яйца, пускай куму Ермака зададут вопрос, нахрена в матче против Азербайджана в центре ставить трех дуболомов Бондаренка, Очеретька и Калюжного, задача которых отбирать мяч, кто сука из ни должен был креативом заниматься? Да поставь ты одного Очеретька опорника в старте, а правого и левого цп пускай играют Судаков и Ярмолюк, а на фланг поставь Волошина. И будет хоть картина похожая на нормальную расстановку и рисунок игры был бы другой
Chemp83
Зараз ми зрозуміли що петраков це бог .Працював практично на халяву а яка гра була чудова в гостях з фінами боснією шотландією .Супер рівень 
Argon_76
Не важливо- чи виграла наша збірна, чи програла в даному матчі,  але я не хочу, щоб вона виходила на ЧС. З такою грою їй там робити нічого
Oleg Dykyy
Такої дніщенскої збірної не було за усі часи її існування 
Паваротті
бл1ть стільки класних тренерів на трансмаркеті є іноземних, нііііііііііііііі ми завжди вибираємо клоунів шо в клуби шо в збірну
Samuel
Експерти трясуться щось сказати в сторону реброва, аж заїкаються, гравці не прийшли прокоментувати і прояснити, це найгниліша збірна за останні роки, просто плюнули всім українцям, впринципі який тренер така і збірна.
ZANREGENT
Исландия выносит Азербайджан 5:0,Украина играет 1:1. Вопрос со вторым местом закрыт.