Ізраїльтянин-українець став найкращим гравцем турніру BLAST Open з CS2
Микита Мартиненко отримав нагороду HLTV
Ізраїльтянин Микита «HeavyGod» Мартиненко, який має українське коріння, був визнаний найціннішим гравцем (MVP) турніру BLAST Open London за версією HLTV після того, як допоміг G2 виграти свій перший титул у 2025 році.
Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua
23-річний гравець став головним героєм фіналу проти Vitality, особливо у вирішальній п’ятій мапі Train, де він провів найкращий матч турніру. У той час француз Маттьє «ZywOo» Ербо, який домінував на попередніх картах, не зміг продовжити свою форму.
Втім, HeavyGod був фаворитом на цю нагороду ще до фіналу завдяки блискучим виступам у плейоф проти FaZe та FURIA, а також у груповому етапі онлайн, де він особливо вирізнявся в матчі проти Spirit.
Загалом він завершив турнір із рейтингом 1.25, а на LAN-стадії показав ще вищий результат – 1.32. Його обійшов лише ZywOo, а найближчим конкурентом став одноклубник Матуш «MATYS» Шімко, який також провів сильні матчі у плейофі.
HeavyGod продемонстрував стабільність: 0.73 вбивства за раунд (KPR), 19.7% раундів із мультикілом і лише 0.56 смертей за раунд (DPR). Але найбільше він вразив у клатчах – три виграні ситуації у вирішальній карті проти Vitality стали ключем до перемоги G2.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Богдан Редушко дебютував за першу команду у матчі проти «Полтави»
У послугах Юрія Фербея також зацікавлені «Полісся», «Карпати» та ЛНЗ