MLS. Повний матч Сватка, тривожний сигнал для Чеберка, старт Синчука
Відбулися 10 матчів регулярного сезону MLS
В ніч з 30 на 31 серпня відбулася низка матчів регулярного сезону MLS. Зіграли свої матчі і українські футболісти, але завершили їх в абсолутно різному настрої.
Євген Чеберко вп'яте поспіль сидів на лаві запасних Коламбуса. Тривожна тенденція почалася після невдалого матчу Кубка ліг проти Толуки (2:3), а тепер триває і в МЛС. Сьогодні український центрбек вийшов на 20 хвилин і допоміг команді зафіксувати нульову нічию проти Нью-Йорк РБ. Коламбус не може виграти 4 тури поспіль, ризикуючи випасти із зони плей-офф.
Геннадій Синчук розпочав у старті канадське дербі проти Торонто, але за годину свого ігрового часу не вразив. Вінгер Монреаля отримав одну з найгірших оцінок у складі обидвох команд. Вже після заміни Синчука сталося все найцікавіше – партнери українця опинилися попереду, але за 5 хвилин розгубили перевагу. Монреаль і Торонто плетуться серед аутсайдерів Східної конференції.
Олександр Сваток відіграв повний матч за Остін. Техасці впевнено розібралися зі Сан-Хосе, хоча єдиний пропущений відбувся якраз за випадкового сприяння українця. Сваток хотів заблокувати удар, але м'яч зручно відскочив до М'юні. Остін все ж переміг і застрибнув у зону плей-офф Західної конференції.
МЛС, матчі регулярного сезону, 31 серпня
Нью-Йорк РБ – Коламбус Крю – 0:0
Торонто – Монреаль – 1:1
Голи: Осоріо, 89 – Сілі, 84
Остін – Сан-Хосе Ертквейкс – 3:1
Голи: Букарі, 12, Узуні, 33, Вілсон, 77 (аг) – М'юні, 53
Нью-Інгленд Революшин – Шарлотт – 1:2
Голи: Ганаго, 24 – Брокіко, 12, Токломаті, 87
Нью-Йорк Сіті – Ді Сі Юнайтед – 1:2
Голи: Хаак, 19 – Пірані, 43, 77
Цинцинатті – Філадельфія – 0:1
Голи: Даміані, 49
Міннесота – Портленд – 1:1
Голи: Лод, 85 – Ромеро, 79 (автогол)
Нешвілл – Атланта – 0:1
Гол: Ернандес, 24
Сент-Луїс – Хьюстон Динамо – 2:3
Голи: Льовен, 86, Джойнер, 89 – Понсе, 20, Кесслер, 50 (автогол), Холмс, 72
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Шведа пропонували львівському клубу
Головний тренер «Шахтаря» U-19 продемонстрував амбіції, але зробив це занадто прямолінійно