США та Франція на тай-брейку визначили першого півфіналіста ЧС U21
Відбувся матч плей-оф світової першості з волейболу
Сьогодні, 29 серпня, у китайському місті Цзянмен старутвала серія плей-оф чемпіонат світу з волейболу серед чоловіків U21. У одному з перших поєдинків зійшлися команди США та Франції.
Американська команда продовжила свій безпрограшний шлях, здобувши перемогу над європейцями з рахунком 3:2 у місті Цзянмень.
Початок матчу за собою забрала Франція, яка виграла перший сет. Надалі США зуміли відігратися, але знову поступилися у третьому сеті. У четвертій партії усе могло завершитися поразкою для американців: вони лідирували мінімально, а європейська команда стрімко скорочувала відставання. Проте суперники не змогли дотиснути США в кінцівці, і гра дійшла до тай-брейку, де американці здобули перемогу та путівку до півфіналу.
У 1/2 фіналу США зустрінеться з переможцем пари Італія–Куба.
Чемпіонат світу U21. 1/4 фіналу, Цзянмен (Китай)
Франція – США – 2:3 (25:21, 17:25, 25:22, 23:25, 12:15)
Сітка плей-оф

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Крістіан Біловар відновився від травми
Проблеми для Арсеналу та Баварії, атлетичне дербі Іспанії, південь проти півночі Італії