Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Баскетбол в Європі
|
558
0

Капітана збірної України презентували у новому клубі

Артем Пустовий гратиме у іспанській «Андоррі»

Капітана збірної України презентували у новому клубі
БК Андорра

33-річний український центровий Артем Пустовий був офіційно представлений клубом «Андорра» як новачок команди.

У клубі відзначили, що гравець такого рівня має допомогти досягти поставлених цілей та посилити склад.

Президент клубу Горка Айшас привітав Пустового з приєднанням та прокоментував трансфер.

«Ми дуже задоволені, що змогли підписати такого гравця, як Артем Пустовий. Це була наша мета ще кілька сезонів тому. Його досвід і майстерність, безперечно, надихнуть уболівальників і допоможуть нам зростати як команді».

Генеральний менеджер Франсеск Солана також висловився щодо переходу українця.

«Ми дуже раді, що Артем Пустовий вирішив приєднатися до нашого проєкту. Він стане ключовою фігурою в трисекундній зоні та надзвичайно важливим гравцем. Має багатий досвід виступів у Лізі Ендеса, і ми впевнені, що він додасть команді впевненості, сили та лідерства на майданчику».

Сам Пустовий зізнався, що з нетерпінням чекає на новий виклик і чудовий сезон, адже чемпіонат Іспанії для нього добре знайомий.

«Я дуже радий приєднатися до MoraBanc Andorra. На нас чекає чудовий сезон. Я добре знаю Лігу Ендеса та Андорру, де багато років приїжджав грати. Почуваюся прекрасно. Я й мої партнери адаптовуємося до стилю гри, який вимагає тренер».

Оцініть матеріал
(5)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.