Загальний залік Діамантової ліги. Магучіх та Левченко виступлять у Лозанні
Ярослава вже має путівку у фінал, а Юлія змагатиметься за топ-шістку
Сезон Діамантової ліги 2025 наближається до вирішальної фази. У швейцарській Лозанні 20 серпня відбудеться 13-й етап із 15 запланованих. Він може стати визначальним для боротьби за фінал у жіночих стрибках у висоту.
Україну на етапі представлятимуть дві спортсменки. Ярослава Магучіх вже достроково забезпечила собі місце у фіналі сезону, тоді як Юлія Левченко продовжує боротьбу за путівку, займаючи прохідне шосте місце.
У стрибках у висоту серед жінок головна інтрига етапу зосереджена на протистоянні Магучіх з австралійками Ніколою Оліслагерс та Елеанор Паттерсон за перемогу на турнірі. Британка Морган Лейк також вже гарантовано потрапила до фіналу в Цюриху,
Цікавою буде боротьба за останні дві фінальні позиції сезону. Претендентками на два вакантні місця залишаються Юлія Левченко та німкені Крістіна Хонзель і Імке Оннен.
Діамантова ліга 2025
Становище у загальному заліку
Стрибки у висоту. Жінки
- 1. Ярослава Магучіх (Україна) – 35 очок (Q)
- 2. Елеанор Паттерсон (Австралія) – 31 (Q)
- 3. Нікола Оліслагерс (Австралія) – 29 (Q)
- 4. Морган Лейк (Великобританія) – 19 (Q)
- 5–6. Крістіна Хонзель (Німеччина) – 15
- 5–6. Юлія Левченко (Україна) – 15

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
З'явився момент одного з епізодів матчу з «Полтавою»
Богдан Редушко дебютував за першу команду у матчі проти «Полтави»
