Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Формула 1
|
991
0

Чемпіон Ф1: «Цього недостатньо. Боліди потрібно змінити ще більше»

Себастьян Феттель розкритикував новий регламент Формули-1

Чемпіон Ф1: «Цього недостатньо. Боліди потрібно змінити ще більше»
Getty Images/Global Images Ukraine

Чотириразовий чемпіон Ф1 Себастьян Феттель позитивно оцінив кроки Формули-1 у напрямку електрифікації та переходу на кліматично нейтральне паливо, але залишився критичним до нових правил, які набудуть чинності з 2026 року.

Він відзначив, що відновлення енергії лише на задній осі виглядає нелогічним:

«Це добре, що енергію відновлюють, але робити це тільки на задній осі та ігнорувати передню – не має сенсу», – зазначив Феттель.

Він також вважає, що чемпіонат мав шанс діяти сміливіше, а замість цього пішов шляхом спрощення заради зниження витрат.

«Якщо дати волю типовій для Ф1 гонці розробок, усе швидко може піти в неправильному напрямку. Акцент повинен бути на паливі, яке реально можна використовувати у легкових авто, судноплавстві та авіації», – підкреслив він.

Окремо німець звернув увагу на вагу болідів, яка за новими правилами зменшиться лише на 30 кг – до мінімальних 768 кг.

«Це лише крапля в морі. Машини занадто важкі. Вони мали б бути на 200 кг легшими – це б дозволило економити паливо й покращило б гонки», – підсумував Феттель.

Оцініть матеріал
(9)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.