Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Професійний бокс
|
11161
2

КРАСЮК: «Усик? Ніхто не дозволить йому з ним битися. Сподіваюсь він піде»

Промоутер не вірить в поєдинок Усик – Ітаума

КРАСЮК: «Усик? Ніхто не дозволить йому з ним битися. Сподіваюсь він піде»
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Красюк

Відомий промоутер Олександр Красюк розповів, чи вважає можливим бій українця Олександра Усика проти відомого британського боксера Мозеса Ітауми.

«Найближчі 2-3 бої ніхто не дозволить Ітаумі битись із Усиком, бо збити такий самородок на підльоті справа нерозумна. Також дуже сподіваюсь, що Усик оголосить про завершення карʼєри або принаймні про свої плани зробити це незабаром, – заявив Красюк.

Нагадаємо, що 16 серпня в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія, відбулося велике боксерське шоу від промоутерської компанії Френка Воррена Queensberry Promotions. Головною подією вечора став боксерське протистояння між 20-річним британським супертяжем-проспектом Мозесом Ітаумою та його 37-річним співвітчизником Ділліаном Вайтом. Ітаума декласував Уайт в першому раунді, відправивши його в нокаут.

Оцініть матеріал
(137)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Bernard6-9
Надеюсь, Красюк перестанет пиариться на Усике
St. Li
Як гарно красюк в війну влаштувався... війна не для всіх...війна ПНХ