Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Інші новини
| Оновлено 17 серпня 2025, 19:07
2546
2

Із світовим рекордом. Українка завоювала срібло Всесвітніх ігор-2025

Дар'я Русаненко виборола «срібло» Всесвітніх ігор-2025 у паверліфтингу

| Оновлено 17 серпня 2025, 19:07
2546
Із світовим рекордом. Українка завоювала срібло Всесвітніх ігор-2025
Instagram. Дар'я Русаненко

Українська легкоатлетка Дар'я Русаненко зі світовим рекордом у присіданні виборола «срібло» Всесвітніх ігор-2025 у паверліфтингу.

У екіпірувальному паверліфтингу серед жінок у суперважкій вазі Україну представляли дві спортсменки – Дар'я Русаненко та Валентина Загоруйко.

Вже у першій ж вправі — присіданні зі штангою – Русаненко встановила світовий рекорд, впоравшись із вагою 285.5 кілограмів, але це не дозволило українці тріумфувати у змаганнях.

Русаненко закінчила змагання срібною призеркою із загальною вагою 670.5 кг, за які, з врахуванням власної ваги, отримала 108.98 бала. Чемпіонкою Всесвітніх ігор стала канадка Рея Стінн, яка закінчила фінал з показником 109.24 бала. Валентина Загоруйко посіла п'яту сходинку у загальному рейтингу з показником 100.48 балів.

Всесвітні ігри-2025. Екіпірувальний паверліфтинг, жінки (суперважка вага)

  1. Рея Стінн (Канада) — 109.24 бала
  2. Дар'я Русаненко (Україна) — 108.98
  3. Мері Кребс (США) — 104.93

Раніше повідомлялося, що українці взяли 3 срібла, 2 бронзи у пауерліфтингу на Всесвітніх іграх

Оцініть матеріал
(14)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Олег Мандрівник
У меня так комплекс неполноценности будет. Баба в приседании больше поднимает чем я в 3 раза, в жиме лёжа в 2 раза 😁🤪🤪