Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Інші новини
| Оновлено 12 серпня 2025, 12:04
869
0

«Визнаю – було важко». Французький біатлоніст – про фестиваль Blink

Ерік Перро проаналізував власний виступ

| Оновлено 12 серпня 2025, 12:04
869
0
«Визнаю – було важко». Французький біатлоніст – про фестиваль Blink
Getty Images/Global Images Ukraine. Ерік Перро

Молодий французький біатлоніст Ерік Перро підбив підсумки норвезького фестивалю Bkink, який пройшов з 6 по 9 серпня у місті Саннес.

Протягом івенту Ерік двічі опинявся на подіумі після гонок: друге місце в масстарті та перемога в суперспринті.

«Це були хороші тренувальні дні для мене. Передусім, я зміг добре виступити на вогневих рубежах. Дуже задоволений тим, що показав. Фінал суперспринту пройшов дуже добре на перших трьох колах і трьох вогневих рубежах. Я доклав багато зусиль.

Відчуваю, що мені трохи бракувало витривалості і, особливо, тренування, щоб вистояти до кінця гонки. Останні два кола і останній вогневий рубіж були складними. Мені вдалося зберегти контроль до фінішу, але мушу визнати, що це було дещо важче.

Я розумію, що саме такі гонки допоможуть мені триматися на цих дистанціях. Вірю, що далі буде тільки краще.

Цей вікенд у Blink досяг своєї мети, і я дуже задоволений тим, що демонструю. Я не у найкращій формі, але насправді це не те, що я шукав у цих змаганнях. Це була хороша робота, я на хорошому рівні і вважаю, що зміг налаштувати речі, які будуть мені корисні в майбутньому», – сказав Перро.

Після норвезького фестивалю Ерік разом зі збірною Франції розпочне тренувальний збір у французькому Бессані, який триватиме до 24 серпня.

Оцініть матеріал
(10)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Анастасія МЕРКУШИНА: «Наврочили, що тут скажеш. Віримо у краще»
Біатлон | 05 грудня 2025, 20:57 2
Анастасія МЕРКУШИНА: «Наврочили, що тут скажеш. Віримо у краще»

Біатлоністка поділилась емоціями після виступів у спринтерській гонці етапу Кубка світу

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Переговори тривають. Уже є угода з Манчестер Сіті»
Футбол | 06 грудня 2025, 07:43 1
Андрій ШЕВЧЕНКО: «Переговори тривають. Уже є угода з Манчестер Сіті»

Президент УАФ – про розвиток молодих українських тренерів

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.