Вест Гем залишився без свого найкращого бомбардира в АПЛ
Англійський клуб підтвердив, що не продовжуватиме контракт з Майклом Антоніо
Англійський клуб «Вест Гем» офіційно підтвердив, що не продовжуватиме контракт з ямайським нападником Майкл Антоніо.
Антоніо залишиться в історії «молотобійців» як найкращий бомбардир команди в Англійській Прем'єр-лізі (68). Крім того, він є єдиним гравцем в історії клубу, який здійснив 100+ результативних дій в англійському чемпіонаті (68 Г + 33 А).
Загалом у складі «Вест Гема» Майкл провів 323 матчі, у яких відзначився 83 голами та 42 результативними передачами. Разом з командою він здобув один трофей – Лігу конференцій 2022/23.
Нагадаємо, кілька місяців тому Антоніо потрапив у автокатастрофу, після чого тривалий час відновлювався.
West Ham have confirmed Michail Antonio will not be signing a new deal at the club.
— Football on TNT Sports (@footballontnt) August 7, 2025
The forward departs as the Hammers' leading Premier League goalscorer of all time 🎯 pic.twitter.com/EkPE6JynC0
1 - Michail Antonio is West Ham's leading Premier League scorer with 68 goals and is the only player with 100+ goals and assists combined for the club in the competition (68 goals, 33 assists). Hammer. pic.twitter.com/kMlBJdjjHe
— OptaJoe (@OptaJoe) August 7, 2025
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
У вирішальному матчі збірна Польщі переграла команду Мексики з рахунком 3:1
Микола може перебратися в «Жирону»