«Вони андердоги». Олексій «yx0» Малецький про NAVI у матчі проти MOUZ
Український аналітик поміркував з приводу появи Overpass у цій грі
Український аналітик та кіберспортивний діяч Олексій «yx0» Малецький прокоментував майбутній матч NAVI проти MOUZ у рамках IEM Cologne 2025.
Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua
На його думку, це стане серйозним випробуванням для оновленого складу «чорно-жовтих».
«Чудова нагода випробувати свої сили в оновленому складі для NAVI. Вони до цієї зустрічі підходять в якості андердога, і це не дивно – MOUZ наразі топ-2 світу, і нашим хлопцям буде не просто», – заявив yx0.
Аналітик також звернув увагу на цікавий маппул до цього матчу й можливу появу нової мапи в арсеналі NAVI:
«З цікавого – маппул на цю зустріч і питання: коли ми нарешті побачимо Overpass у виконанні команди B1ad3?»
«Складний суперник, і чесно кажучи, не вірю тут у NAVI. Треба все ж таки, щоб команда набралась досвіду з makazze – потрібно ще трохи часу», – підсумував експерт.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Михайло Федунов приєднався до тренерського штабу Костюка
Серед них – колишній чемпіон минулого мейджору
