Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Легка атлетика
| Оновлено 26 липня 2025, 03:03
114
0

Щаслива, що здобула золото для України. Дзерожинська – про перемогу на ЄЮОФ

Українка посіла перше місце у секторі для метання молота

| Оновлено 26 липня 2025, 03:03
114
0
Щаслива, що здобула золото для України. Дзерожинська – про перемогу на ЄЮОФ
НОК. Поліна Дзерожинська

25 липня, у п’ятий, передостанній день XVIII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, легкоатлетка Поліна Дзерожинська виборола золоту медаль у метанні молота серед дівчат. У фіналі українка показала результат 71.50 метри, який приніс їй перемогу. Це четверте золото в активі збірної України на цьогорічному фестивалі та друга нагорода у змаганнях з легкої атлетики.

Одразу після церемонії нагородження Поліна поділилася своїми емоціями та розповіла, чому ця перемога є для неї особливо цінною.

Поліна Дзерожинська: «Я зараз дуже задоволена цим стартом. Дуже рада, що маю шанс прославляти свою країну на таких серйозних змаганнях, як Європейський юнацький олімпійський фестиваль. Щаслива, що здобула золоту медаль для України».

А ще Поліна зізналася, що ця перемога мала для неї глибоке особисте значення. Минулого року їй зовсім трохи не вистачило до найвищого щабля п’єдесталу – і цьогорічна перемога стала справжньою відповіддю самій собі:

Поліна Дзерожинська: «Ці змагання для мене дуже важливі. Минулого року я стала срібною призеркою чемпіонату Європи, і мені тоді всього не вистачило 2 см до перемоги. Тому в цьому році я зробила те, що потрібно було зробити – здобула золото».

Оцініть матеріал
(1)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.