Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Інші новини
| Оновлено 23 липня 2025, 15:38
514
0

Перед Олімпіадою Словаччина замінила наставника. Він вигравав Кубок Стенлі

Авторитетний Крейг Ремзі залишив збірну за станом здоров'я

| Оновлено 23 липня 2025, 15:38
514
0
Перед Олімпіадою Словаччина замінила наставника. Він вигравав Кубок Стенлі
Владімір Орсаг

Досвідчений 74-річний канадський наставник Крейг Ремзі залишає збірну Словаччини після восьми років роботи. Його замінить Владімір Орсаг – колишній помічник Ремзі, який очолював словаків на останньому чемпіонаті світу у Швеції та Данії.

Перед цьогорічним чемпіонатом світу у Ремзі виникли проблеми зі здоров'ям (пневмонія), тому йому довелося повністю його пропустити. Крейг тренував збірну Словаччини з сезону 2017/18, враховуючи Олімпійські ігри 2018 та 2022 років, де Словаччина виборола бронзові медалі. Він тричі (2021, 2022, 2024) виводив команду до чвертьфіналу чемпіонату світу у шести турнірах і виграв Кубок Стенлі як помічник тренера «Тампа-Бей» у 2004 році.

Новим головним тренером став Владімір Орсаг, який уклав із асоціацією трирічний контракт. За сумісництвом 48-річний Орсаг також очолює словацьку «Банську Бистрицю» зі свого рідного міста. Він грав у професійний хокей 14 сезонів, набравши 119 очок (54+65) у 289 матчах НХЛ як гравці «Нью-Йорк Айлендерс», «Нешвілла» та «Сент-Луїса» з 1997 по 2006 рік. Також Орсаг п'ять разів виступав за збірну Словаччини на чемпіонаті світу та Кубку світу з хокею 2004 року.

Олімпійський турнір 2026 пройде з 11 по 22 лютого. Вперше з 2014 року у ньому візьмуть участь гравці НХЛ.

Першими шістьма гравцями для участі на Олімпіаді названі: захисники – Ерік Чернак («Тампа-Бей»), Мартін Фехерварі («Вашингтон") і Саймон Немєц («Нью-Джерсі»), а також нападаючі – Мартін Поспішіл («Калгарі»), Юрай Слафковський («Монреаль») та Томаш Татар («Цуг», Швейцарія). Решту складу буде оголошено пізніше цього року.

Оцініть матеріал
(5)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.