Паркер звернувся до Усика: «Будь ласка, зроби це для мене»
Джо дуже хоче бій з українцем
Супертяж Джозеф Паркер є обов'язковим претендентом на лінії WBO і дуже хоче провести бій з Олександром Усиком. При цьому боксер знає, що українцю залишилося не так багато поєдинків у кар'єрі.
«Якщо після Дюбуа у нього залишиться останній бій, то, будь ласка, нехай проведе його зі мною. Я розумію, що він матиме більш грошові бої, ніж зі мною, але я хотів би отримати шанс перевірити себе проти найкращого боксера у світі».
«Шкода буде, якщо цього не станеться», – сказав Паркер.
Раніше повідомлялося, що переможець поєдинку Усик – Дюбуа має провести бій з Паркером або зробити титул WBO вакантним.
Українська підтримка на «Вемблі»! Офіційний спонсор реваншу Усик-Дюбуа – букмекерський бренд з українським корінням GGBET! Тримай лінію боксу, адже GGBET готує безліч цікавого до поєдинку: спецпропозиції до реваншу, ексклюзивний контент з арени і не тільки. Долучайся до перегляду і вболівань!
-
РЕКЛАМА 21+
УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.
GGBET здійснює діяльність відповідно до ліцензій від 23.08.2023 року, виданих відповідно до рішень КРАІЛ №128 та №129 від 08.08.2023.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Микола Шапаренко може продовжити кар'єру в «Жироні»
Полісся не зуміло взяти очки у гостьовому матчі проти Руха
