Дебютант Ф1 відмовився підписувати легенду Ред Булл. «Це не та людина»
Каділлак Ф1 не збирається вмовляти Даніеля Ріккардо
Керівник команди Каділлак Грем Лоудон виключив можливість підписання Даніеля Ріккардо як одного з гонщиків Формули-1 на сезон 2026 року.
Після того як Ріккардо втратив місце в Рейсінг Буллз після Гран-прі Сінгапуру 2024 року, його неодноразово пов’язували з майбутнім проєктом Каділлак у Формулі-1. Утім, восьмиразовий переможець Гран-прі, за інформацією з кількох джерел, офіційно вважає свою кар’єру завершеною і не має бажання повертатися, попри незмінну популярність.
В інтерв’ю подкасту The High Performance Podcast Лоудон пояснив позицію команди:
Я думаю, він публічно заявив, що його не цікавить Формула-1. Це не моя робота – когось переконувати. Якщо мені потрібно переконувати пілота, то це не та людина.
Ніколи не потрібно вмовляти гонщика Формули-1 сідати за кермо. Кожен сам вирішує для себе, але я точно не став би переконувати когось повертатися.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
З'явився момент одного з епізодів матчу з «Полтавою»
Український хавбек відзначився на 28-й хвилині поєдинку 13 туру чемпіонату Португалії
