Феррарі та Ред Булл готують оновлення на Гран-прі Австрії. Що зміниться?
Одразу дві топ-команди підійдуть до етапу з оновленнями
Гран-прі Австрії може стати ключовим етапом у боротьбі за лідерство в чемпіонаті Формули-1. В топ-командах – Феррарі та Ред Булл – готують суттєві пакети оновлень, які повинні змінити баланс сил на трасі.
Феррарі планує привезти на Ред Булл Ринг оновлене аеродинамічне покриття, а вже наступного вікенду в Сільверстоуні має з’явитися нова геометрія задньої підвіски. Утім, за інформацією з італійських джерел, Скудерія розглядає варіант дострокового впровадження всього пакета вже в Австрії. Це може дати команді тактичну перевагу на трасі, де зчеплення має вирішальне значення.

У Ред Булл готуються до домашнього етапу з власними оновленнями – зміни торкнуться днища, аеродинаміки крил і внутрішніх компонентів передньої підвіски. Водночас, як зазначають джерела з Мілтон-Кінз, ці новації радше розраховані на конфігурацію Сільверстоуна і не обов’язково принесуть миттєву перевагу в Австрії.

Наразі в чемпіонаті домінує Макларен, головною перевагою якого є стабільна робота з гумою. Болід MCL39 демонструє менший рівень деградації шин, що особливо проявилося на попередньому етапі в Канаді. Попри відносно скромний результат у Монреалі, універсальність машини дозволила Норрісу й Піастрі залишатися конкурентними в складних умовах.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Єлизавета Третьякова продовжує тішити контентом
Чернігову та Металургу завадили зіграти росіяни