«Це було незграбно». Чемпіон Ф1 розкритикував Феррарі за провал у Канаді
Ніко Росберг вважає, що результат Скудерії міг бути кращим
Колишній чемпіон Формули-1 Ніко Росберг назвав вікенд Феррарі на Гран-прі Канади «незграбним», поставивши під сумнів стратегічні рішення і загальний підхід команди в Монреалі.
Після того як Шарль Леклер і Льюїс Хемілтон фінішували відповідно п’ятим і шостим, Феррарі втратила позицію в Кубку конструкторів, поступившись Мерседесу. Італійська команда тепер на третій сходинці, відстаючи від лідера чемпіонату Макларен на 191 очко.
Під час подкасту Sky Sports F1 Show Росберг зазначив, що хаотичність дій Феррарі у Монреалі лише продовжує тенденцію всього сезону:
Це був трохи незграбний вікенд для Феррарі. Багато стратегічних помилок – наприклад, вони зупинили Льюїса в трафіку, що коштувало йому масу часу, – сказав він.
У них була безкоштовна можливість провести гонку з однією зупинкою для Шарля. Позаду був лише Льюїс, і багато вільного простору – можна було ризикнути, бо перший відрізок у нього був сильний. Але вони вирішили зупинити його рано. Він сам був незадоволений – хотів залишитися довше.
Феррарі тепер сподівається на краще під час наступного етапу – Гран-прі Австрії, який відбудеться 27–29 червня на трасі Ред Булл Ринг.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Перша перемога Ігоря Костюка в ролі виконувача обов’язків головного тренера
Жан-Мішель Ларке поділився думками стосовно українського захисника
