Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Професійний бокс
| Оновлено 21 червня 2025, 19:18
5911
0

Нокаут року? Чемпіон світу знищив суперника у п'ятому раунді

Браян Норманн не залишив шансів Дзину Сасакі у титульному поєдинку в Японії.

| Оновлено 21 червня 2025, 19:18
5911
0
Нокаут року? Чемпіон світу знищив суперника у п'ятому раунді
Getty Images/Global Images Ukraine. Брайан Норманн

19 червня на арені «Ota-City General Gymnasium» в японському Токіо відбувся вечір боксу від промоутера Хідеюкі Охаші та його компанії Ohashi Promotions.

Головною подією став титульний бій у напівсередній вазі (до 66,7 кг) – на рингу зустрілися чемпіон світу за версією WBO Брайан Норманн (27–0, 21 КО) зі США і японський претендент Дзин Сасакі (19–1–1, 17).

Норманн вирішив не тягнути час і знищити суперника якнайшвидше – за дві хвилини претендент двічі полетів в нокдаун. Сасакі виглядав надто повільним на фоні суперника, а його силовий бокс не влаштовував чемпіона.

Американець чудово рухався на ногах, блискавично контрив всі атаки суперника і легко відходив з лінії вогню. Схоже, японець не має жодних шансів дожити до гонгу.

У п'ятому раунді Норманн знову зловив відкритого суперника і вирішив брутально покарати його за постійні помилки. Сасакі розпластався на канвасі і довго не міг прийти до тями. Нокаут року?

Браян Норманн (США) – Дзін Сасакі (Японія) – KO 5/12

Оцініть матеріал
(32)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.