Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Формула 1
|
1886
0

Злий Ферстаппен і гумор Расселла. Пілоти готові до боротьби на старті гонки

Пілоти стартують з першого ряду

Злий Ферстаппен і гумор Расселла. Пілоти готові до боротьби на старті гонки
F1. Ферстаппен і Расселл

Пілот Мерседеса Джордж Расселл завоював поул у кваліфікації Гран-прі Канади, а другий результат показав Макс Ферстаппен на Ред Буллі.

Ці гонщики ще з минулого сезону конфліктують між собою, а на етапі в Іспанії Ферстаппен врізався в Расселла і тепер перебуває в одному штрафному балі від дискваліфікації на один етап.

Расселл пожартував на цю тему після кваліфікації.

«Це була класна боротьба за поул. І буде боротьба за лідерство на старті. Зрештою, я маю ще кілька штрафних очок у ліцензії, щоб вести битву».

«Можливий бан Ферстаппена? Не думаю, що Макс змінить свій підхід. Не сидітиму і думатиму, що ось тут він почне боротися якось інакше через бан».

А ось гонщика Ред Булла усі ці питання про можливу дискваліфікацію дістали.

«Я не хочу знову це чути, я вже злюся через це. Набридли ці питання. Мене дратує все це слухати з четверга – постійно ці питання», – сказав Ферстаппен.

Оцініть матеріал
(21)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.