Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Формула 1
|
1030
0

Чемпіон Ф1: Ні, ніколи! Якби я був на його місці, ні за що би не погодився

Ніко Росберг Застерігає Ісака Хаджара

Чемпіон Ф1: Ні, ніколи! Якби я був на його місці, ні за що би не погодився
Getty Images/Global Images Ukraine

Новачок Формули-1 Ісак Хаджар вже привернув увагу своєю стабільністю та швидкістю. Проте колишній чемпіон світу Ніко Росберг радить йому уникати переходу до команди Ред Булл Рейсінг, яка є головною структурою для пілотів молодіжної команди Рейсінг Буллз.

Як стало відомо профільним ЗМІ, коли Юкі Цунода був підвищений до Ред Булл, пілоти Рейсінг Буллз фактично не можуть відмовитися від такої пропозиції, адже головна мета їхньої роботи – у майбутньому потрапити до основної команди.

Росберг прямо заявив:

«Якби я був на місці Хаджара і чув про можливість переходу до Ред Булл, я б відмовився – і зробив це дуже рішуче.

Він чудово виступає за Рейсінг Буллз і зараз перебуває у відмінній позиції. Я б просто сказав «ні, ніколи!», – додає Росберг.

Наразі Хаджар залишається в Рейсінг Буллз, але вже обговорюється можливий короткостроковий перехід у разі дискваліфікації Макса Ферстаппена. Оскільки на суперліцензії чемпіона 11 штрафних балів із 12 можливих, у разі отримання ще одного він пропустить гонку.

Оцініть матеріал
(10)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

ФОТО. Ось як виглядав Гармаш після зустрічі з ТЦК та СП
Футбол | 04 грудня 2025, 08:23 21
ФОТО. Ось як виглядав Гармаш після зустрічі з ТЦК та СП

Футболіста мобілізували до ЗСУ

ОФІЦІЙНО. Тойота уклала масштабну угоду із командою Ф1
Авто/мото | 04 грудня 2025, 13:59 1
ОФІЦІЙНО. Тойота уклала масштабну угоду із командою Ф1

Хаас вийшов на новий рівень співпраці з японським автогігантом

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.