Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Стрибки у воду
| Оновлено 24 травня 2025, 18:06
235
0

Болюх та Оліферчик зупинилися за крок від бронзи ЧЄ-2025 зі стрибків у воду

Чемпіонат Європи зі стрибків у воду проходить у турецькій Анталії

| Оновлено 24 травня 2025, 18:06
235
0
Болюх та Оліферчик зупинилися за крок від бронзи ЧЄ-2025 зі стрибків у воду
Getty Images/Global Images Ukraine. Кірілл Болюх та Станіслав Оліферчик

Українці Кірілл Болюх та Станіслав Оліферчик посіли четверте місце у фіналі синхронних стрибків у воду з 3-метрового трампліна на чемпіонаті Європи 2025 в турецький Антальї.

Фінал складався з 5 стрибків і зібрав 8 команд. Українці після першого стрибка були лідерами, випереджаючи британців. Проте друга спроба виявилася невдалою: через помилку в синхронності українці отримала лише 40.80 бали й опустилися на четверте місце.

Наступні два стрибки дозволили Болюху та Оліферчику повернутися до топ-3, залишивши позаду іспанців. Проте перед останнім стрибком українці знову опинилися четвертими – цього разу поступилися італійцям. За стрибок з найвищою складністю у своїй програмі (3.8) вони отримали 68.40 бали.

У завершальній спробі дует виконав стрибок із найвищим коефіцієнтом складності в програмі – 3.4 бали. Судді оцінили його на 73.44, що стало найкращим результатом українців у фіналі. Завдяки цьому їм вдалося скоротити відставання від британців, але цього виявилося недостатньо, аби піднятися на п’єдестал (375.72). До топ-3 увійшли німці, італійці та британці.

Раніше збірна України вдало стартувала на ЧЄ-2025, здобувши золото у змішаному командному турнірі, позаду залишились команди Німеччини та Італії.

Чемпіонат Європи 2025 зі стрибків у воду

Анталія (Туреччина), 24 травня

Чоловіки, синхронні стрибки з трампліна 3 м

  • 1. Тімо Бартель / Моріц Лінус Веземанн (Німеччина) – 389.58
  • 2. Лоренцо Марсалья / Джованні Точчі (Італія) – 386.70
  • 3. Леон Бейкер / Уго Томас (Великобританія) – 383.25
  • 4. Кірілл Болюх / Станіслав Оліферчик (Україна) – 375.72

Оцініть матеріал
(4)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.