Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Снукер
| Оновлено 15 квітня 2025, 17:22
16349
3

ВІДЕО. Вперше в історії снукера. Гравець зробив 2 максимуми в одному матчі

Героєм дня кваліфікації ЧС-2025 у Шеффілді став Джексон Пейдж з Уельсу

| Оновлено 15 квітня 2025, 17:22
16349
ВІДЕО. Вперше в історії снукера. Гравець зробив 2 максимуми в одному матчі
WST. Джексон Пейдж

Снукерист Джексон Пейдж з Уельсу увійшов до історії, ставши першим гравцем, який оформив два максимальні брейки (147 очок) в одному матчі (на рівні професійного снукеру).

Це сталося у матчі третьому раунді кваліфікації чемпіонату світу, в якому 22-річний валлієць впевнено переміг Аллана Тейлора з Англії з рахунком 10:2. Перший у своїй кар'єрі максимум-брейк Пейдж зробив 13 квітня (причому на підхід витратив лише 7 хвилин), а другий – 14 квітня у завершальному фреймі матчу.

Завдяки цьому досягненню Джексон отримає гарантований бонус у розмірі £147 тисяч – саме стільки передбачено за два максимум-брейки на топ-турнірах впродовж сезону. Оскільки один із брейків був зроблений у кваліфікації чемпіонату світу, Пейдж також може претендувати на додаткові виплати: £10 тисяч за максимум у кваліфікації та £15 тисяч за найвищий брейк турніру. Загальна сума потенційного гонорару може сягнути £172 тисяч – це найбільший заробіток у кар'єрі Джексона.

Крім того, другий максимум Пейджа став 14-м у сезоні 2024/25, що вже є новим рекордом за кількістю брейків у 147 очок за один сезон в історії професійного снукеру. Загалом у професійному турі було зафіксовано 216 максимальних серій (з часу першого такого брейку, виконаного Стівом Девісом у 1982 році).

Упевнена перемога над Тейлором вивела Пейджа до вирішального 4-го раунду кваліфікації чемпіонату світу, в якому він зустрінеться з Джо О'Коннором із Англії, який у Q3 здолав українця Юліана Бойка (10:4).

Кваліфікація ЧС-2025 зі снукеру

Третій раунд. Шеффілд (Англія), 13–14 квітня 2025 року

Джексон Пейдж (Уельс) – Аллан Тейлор (Англія) – 10:2

ВІДЕО. Вперше в історії снукера. Пейдж зробив 2 максимуми в одному матчі

Оцініть матеріал
(47)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Чому футболісти використовують енергетичні гелі прямо під час матчу?
Футбол | 05 грудня 2025, 08:30 3
Чому футболісти використовують енергетичні гелі прямо під час матчу?

Енергетичні гелі вже змінюють футбол...

«Поранений лев». Травмований футболіст Динамо залишив Україну
Футбол | 04 грудня 2025, 19:47 1
«Поранений лев». Травмований футболіст Динамо залишив Україну

Анхель Торрес провів у нинішньому сезоні лише два матчі у складі київського клубу

Коментарі 3
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
introvert
Фантастичний перфоманс, Пейдж зачищав стіл на якомусь неймовірному куражі. Враховуючи, що цей товариш стояв на шляху Бойка одразу після О`Коннора, шансів пробитися в фінальні ігри Крусібла в Юліана не було жодних. А от в Джо, по ідеї, повинні бути. День на день не доводиться, кураж валлійця може зникнути, а рівень високий в обох.
Banehallow
Какая то ошибка. Шон Мерфи был первым кто сделал 2 максимума в одной игре. Против Джимми Уайта в 2018 году. Турнир в Венгрии проходил
Дмитро Бурзуменко
Неймовірно