Україна – Чехія. Прогноз і анонс на матч кваліфікації ЧС
Матч престижу для нашої збірної
Поєдинок Україна – Чехія відбудеться у неділю, 13 квітня, в Йонаві. Початок зустрічі о 19.00 за київським часом. У прямому ефірі матч покаже телеканал «Суспільне Спорт».
На жаль, минулого четверга сенсації не трапилося. Україна розгромно програла на виїзді збірній Чехії – 19:35 та зберегла лише теоретичні шанси на успішне завершення двохматчевої дуелі. Однак необхідно дотримуватись регламенту та зіграти другий поєдинок, який відбудеться на умовно домашньому для нас паркеті в литовській Йонаві.
У першому матчі для «синьо-жовтих» все пішло не так із самого початку. Вже на перших хвилинах зустрічі українки пропустили стартовий ривок від господарок – 0:4. Після цього наша збірна зібралася та змогла вирівняти гру – 5:5, а у всіх шанувальників українського гандболу з'явилася надія на підсумковий успіх, яким можна було б вважати навіть невелику поразку. Однак наші шанси як швидко спалахнули, так само швидко й згасли, адже чешки знову оперативно почали нарощувати перевагу і к завершенню першої половини гри вона склала п'ять м'ячів – 12:17.
А в другій тридцятихвилинці наша команда зовсім провалилася. Після двох голів від збірної України на старті цього відрізку гри здавалося, що вся боротьба ще попереду, але господарки паркету чітко показали різницю між командами. Українки щоразу програвали боротьбу на обох сторонах майданчика габаритним та високим, але, незважаючи на це, дуже мобільним чешкам. Окремо варто відзначити невдалу гру нашої збірної в атаці. Закидаючи за тайм лише сім м'ячів, розраховувати на успіх у сучасному гандболі неможливо. Вже до середини другого тайму переможець матчу став усім зрозумілим. Ним стала збірна Чехії, а фінальна сирена зафіксувала їхню перевагу в рахунку у розмірі шістнадцяти м'ячів. Занадто багато, щоб розгубити її у другому поєдинку.
Найрезультативнішими у складі нашої збірної стали права крайня Мілана Шукаль із шістьма голами та ліва напівсередня Юлія Андрійчук, яка п'ять разів розписалася у воротах опоненток. Серед чешок найкращим бомбардиром стала розігруюча Івета Коресова. На її рахунку сім влучань із семи виконаних кидків. Стовідсоткова результативність. Ще три гандболістки закинули по п'ять м'ячів. Також не можна не відзначити голкіпера збірної Чехії Сабріну Новотну. Страж воріт наших суперниць провела відмінний поєдинок і парирувала більше половини кидків по своїм володіння (21 із 39, відсоток сейвів – 53,85).
В зустрічі у відповідь українки боротимуться тільки за свій престиж. На Чемпіонат світу-2025 ми вже точно не виходимо. Залишається сподіватися, що наша збірна зможе підсолодити гірку поразку триденної давнини і хоча б досягне локального успіху. Втім, судячи з побаченого минулого четверга, навіть на нього розраховувати буде дуже важко.
Прогноз Sport.ua: перемога збірної Чехії
РЕКЛАМА
УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.
ТОВ «БУКМЕКЕРСЬКА КОМПАНІЯ ФАВБЕТ».
Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022, видана згідно з рішенням КРАІЛ № 433 від 13.12.2022 та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021, видана згідно з рішенням КРАІЛ № 137 від 05.04.2021, зі змінами.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
З'явився момент одного з епізодів матчу з «Полтавою»
Андрій Ярмоленко невдовзі повернеться до гри за киян
